• info@imentarabar.com

  • تماس با ما:013-33121907

  • زمان :شنبه الی پنجشنبه : 8:00 الی 16:00

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان از اولویت برای ثبت‌نام ناوگان فرسوده ۵۰ سال و بالاتر در سامانه نوسازی ناوگان باری خبر داد.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان از اولویت برای ثبت‌نام ناوگان فرسوده ۵۰ سال و بالاتر در سامانه نوسازی ناوگان باری خبر داد.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان، با اعلام اولویت برای ثبت‌نام ناوگان باری فرسوده افزود: با توجه به طرح ممنوعیت صدور بارنامه برای ناوگان ۵۰ سال و بالاتر از فروردین امسال و جلوگیری از تردد آنان، دولت برای نوسازی ناوگان حمل‌ونقل باری به متقاضیان ۸۰ درصد تسهیلات تا سقف ۳۲۰ میلیون تومان پرداخت می‌کند که بازپرداخت تسهیلات ۵ تا ۷ سال با کارمزد ۹ درصد است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان، ایرج دست‌نشان تصریح کرد: براساس اعلام مشمولان طرح مبنی بر عدم آمادگی تحویل ناوگان از سوی شرکت‌های تأمین‌کننده ناوگان و به‌منظور امکان اعمال معافیت برای ناوگان ثبت‌نام‌شده، از سوی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای مقرر شد در ثبت‌نام ناوگان فرسوده ۵۰ سال و بالاتر در سامانه نوسازی ناوگان باری، اولویت داشته باشند.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان، نوسازی ناوگان حمل‌ونقل باری را راهی مؤثر در  کاهش مصرف سوخت و ارتقاء کیفیت محیط‌زیست برشمرد و افزود: براساس آخرین آمار ۴،۴۹۱ ناوگان حمل‌ونقل باری در استان زنجان فعال هستند و عمر متوسط آن‌ها ۱۷ سال است.

 

آدرس

آدرس دفتر مرکزی :

رشت-چهار راه گلسار-اول بلوار شهید انصاری-برج ابریشم-طبقه پنجم

تلفن :

013-33121907

فکس:

013-33125114

ایمیل:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

مارا دنبال کنید :

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه و آگاهی از جدیدترین اخبار سایت ایمیل خود را وارد کنید
عضویت

off canvas menu