از ما بیشتر بدانید

شرکت ایمن ترابر نیشکر در سال 1388، در شهر رشت تأسیس و فعالیت خود را، در زمینه حمل و نقل بین جاده ای کالا با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و مجرب با هدف جلب رضایت مشتریان، آغاز نموده است. ایمن ترابر آریا شرکتی پیشگام در زمینه ارائه خدمات حمل و نقل جاده ای  نوین در ایران بر اساس استانداردهای روز دنیا می باشد که با بهره گیری از مجموعه ای از متخصصین و کارشناسان مجرب صنعت حمل و نقل به طور خستگی ناپذیر جهت اعتلا به اهداف والای این مجموعه که مهم‌ترین آنها رضایت مشتریان است در حال تلاش است. رویکرد اصلی این مجموعه همانا ارائه سرویس‌هایی با کیفیت بالا و بر اساس جدیدترین استانداردهای صنعت حمل و نقل در دنیا با استفاده از آخرین دستاوردهای این صنعت به اقتصادی ترین و مطمئن ترین شکل ممکن می باشد. این شرکت به اهمیت اطلاعات در عصر ارتباطات و انفجار اطلاعات واقف بوده و غایت تلاش خود را جهت گردآوری ، بررسی و به روز نمایی اطلاعات خود با استفاده از فنّاوری های جدید می نماید.


چـرا مـارا انتخاب کنید

“ما را انتخاب کنید، چون ما تضمین می‌کنیم که با بهترین تلاش خود، نیازهای شما را برآورده خواهیم کرد و بهترین تجربه را برای شما فراهم خواهیم کرد.”

کارشناسان متخصص

کارشناسان متخصص

کارشناسان ما با رعایت استانداردهای بین‌المللی و ارائه خدمات با سرعت و کیفیت بالا، سعی در رضایت مشتریان خود دارند

پشتیبانی انلاین

پشتیبانی انلاین

ما در هر ساعت از شبانه‌روز آماده پاسخگویی به سوالات شماییم تا شما بتوانیداز خدمات ما استفاده کنید

قیمت مناسب

قیمت مناسب

ما با ارائه قیمت‌های مناسب و رقابتی، تلاش می‌کنیم تا بتوانیم نیازهای شما را با بهترین کیفیت و با قیمتی مناسب برآورده کنیم

سرعت در انجام خدمات

سرعت در انجام خدمات

خدمات ما با سرعت بالا و به بهترین شکل ممکن ارائه می‌شوند

دریافــت مشــاوره

جهـت مشـاوره و ارتبـاط با ما همیـن حـالـا اقـدام کنیـد.


تصـاویر


نظرات مشتریان